(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ РАЗОМ!

Зважаючи на неправдиві повідомлення, які поширюються молодими чоловіками з символікою громадського об’єднання «Традиція і Порядок» щодо автомобільного заправного комплексу (АЗК) ТОВ «АВАНТАЖ 7», що розміщений за адресою: вул. Олени Теліги, 61, Подільський район, м. Київ, ТОВ «АВАНТАЖ 7» вирішило виступити з відповідними роз’ясненням з цього приводу.
3 26.07.2019 року організована група молодих чоловіків з символікою громадського об’єднання «Традиція і Порядок» блокує роботу вказаного АЗК шляхом перекриття доступу до нього покупців на автомобілях, пояснюючи свої дії тим, що у нашого товариства нібито відсутні документи на роботу цього об’єкта і взагалі його немає в кадастрі.
Наведені цими молодими чоловіками причини блокування роботи АЗК є надуманими, адже у ТОВ «АВАНТАЖ 7» наявні усі необхідні документи (акт приймання в експлуатацію, ліцензію, дозволи, тощо), які дають нам законе право експлуатувати АЗК, а перешкоджання ними законній господарській діяльності нашого товариства йде в розріз із задекларованою ГО «Традиція і Порядок» метою діяльності, яка полягає в побудові сильної та незалежної держави на засадах патріотизму, ринкової економіки та християнських цінностей.
Діяльність ТОВ «АВАНТАЖ 7» спрямована на задоволення попиту споживачів на недороге та якісне автомобільне паливо. Чудово розуміючи, який непростий період на разі переживає наша країна, ми докладаємо чимало зусиль, для поєднання соціально-орієнтованої ціни на пальне, що реалізуємо, з його високою якістю. При цьому орієнтуємося на європейські цінності діючи в рамках чинного законодавства.