(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

Про компанію

Наша компанія прийшла на ринок в 2005 році, зайнявши нішу оператора роздрібного постачання скрапленого газу.

Наша компанія пропонує білоруський скраплений газ високої якості, виробництва ВАТ «Мозирський нафтопереробний завод» і відповідає вимогам PN-EN 589, а також пропан-бутан автомобільної марки ПБА Білоруського газопереробного заводу РУП ВО «Белоруснефть» (м Річиця).

Бензин, що поставляється нами, виробляється на ВАТ «Нафтан» (ВАТ «Новополоцький нафтопереробний завод"), ВАТ «Мозирський нафтопереробний завод», Білорусь.

Бензин і ДП виробництва АТ "ORLEN Lietuva" (Мажейкяйського НПЗ), Литва;

НПЗ АТ «Петротел-ЛУКОЙЛ» (Румунія); польського нафтового концерну АТ «Орлен» (ORLEN S.A.).

Ми розробили надійні системи постаяання, завдяки яким наші клієнти завжди забезпечені недорогим паливом. Гарантуємо високу якість своєї продукції, сучасну технічну базу і високу кваліфікацію персоналу. Завдяки цим факторам співпраця з нами - надійно і комфортно.

Сьогодні «АВАНТАЖ 7» - це послуги по заправці автотранспорту пропан-бутаном

Ви можете отримати цю послугу на автозаправних станціях нашої компанії. Наші газові автозаправки розташовані в Києві та Київській області, а також в інших областях країни.

Одна з відмінних рис нашої організації полягає в тому, що ми намагаємося зосередити свої послуги на максимальній площі в межах кожної з областей. Це означає, що заправки від мережі «АВАНТАЖ 7» ви знайдете не тільки в містах, але і в селищах міського типу, і в селах, в тому числі тих, які розташовані на великій відстані від обласних центрів.

Таким чином, користуючись послугами нашої компанії, ви зможете забезпечити свій автомобіль паливом навіть в самих далеких поїздках.

Реалізація скрапленого газу за паливними картками і талонами

Ми надаємо цей вид послуг і приватним особам, і організаціям. Ви можете купувати у нас паливні карти, талони в літровому еквіваленті.

Реалізація карт і талонів на газ від «АВАНТАЖ 7» можлива не тільки на наших власних заправках, але і на заправках наших партнерів.

Співпрацюючи з приватними особами та організаціями, поставляючи пропан-бутан, розширюючи мережу заправок і перелік послуг, ми сприяємо розвитку і популяризації використання ГБО автомобілістами нашої країни.

Будемо раді бачити і вас в числі своїх постійних і незмінно задоволених клієнтів. Телефонуйте в наш київський офіс за номером (044) 502-99-08 та приїжджайте на будь-яку з наших і партнерських численних заправок!