(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

Газ як альтернативне паливо

З кожним днем стає все більше і більше автомобілів. Це спричиняє проблему з підтримання нормального природного середовища. Вона досягає критичних показників. За підрахунками вчених - максимальної шкоди від викидів газів в атмосферу приносять саме автомобільні засоби.

Переваги автомобілів на газу

Зріджений нафтовий газ - це повноцінне паливо для двигунів внутрішнього згоряння. Газ визнаний в світі як екологічне і дешеве паливо, яке за багатьма властивостями перевершує бензин. На станціях Авантаж 7 надається можливість покупки паливної карти. Важливим є те, що використання зрідженого нафтового газу не вимагає змін в конструкції автомобіля, завдяки чому залишається можливим використовувати як бензин, так і газ як паливо. Для досягнення максимального експлуатаційного і економічного ефекту необхідно враховувати деякі фізико-хімічні властивості, якими володіє зріджений нафтовий газ.

Що таке нафтовий газ

Нафтовий газ - це суміш бутану, пропану і незначної кількості ненасичених вуглеводнів (близько 1%). На автомобільні газонаповнювальні станції фактично надходить дві марки газу, які регламентовані відповідними ДСТами: влітку (45-55% пропану) і взимку (85-95% пропану). Це поєднання враховує властивості зрідженого нафтового газу в залежності від температури навколишнього середовища і дозволяє експлуатацію автомобіля на газу цілий рік. Властивості компонентів бензину і скрапленого газу відрізняються. Завдяки тому, що зріджений нафтовий газ в балоні знаходиться під тиском від власних насичених парів при впливі певної температури, дозволяє вміст балона витратити практично повністю.

У чому перевага нафтового газу перед бензином

Економічність. Октанове число нафтового газу - 103-105, це виключає детонацію деталей двигуна практично повністю. Дана перевага газу особливо актуальна для тих двигунів, які мають високий ступінь стиснення, які споживають високооктановий і дорогий бензин. Каталізатори руйнування металів відсутні. Газ не має в своєму змісті таких шкідливих домішок, як сірка і свинець, що на хімічному рівні руйнують деталі камери згоряння, лямбда зонд Дифузія і каталітичний нейтралізатор.

Екологічність. У вихлопі в кілька разів знижується вміст шкідливих речовин.

В сумі всі ці переваги дають потрійну економію коштів на паливо, продовжують термін служби двигуна на 30-40%, свічок і масла - в 2 рази, і в підсумку значно знижують не тільки ремонтні, а й експлуатаційні витрати.

Якщо ваша машина на газовому паливі, ви зможете заправитися високоякісним скрапленим нафтовим газом в на АГЗП в Херсоні, Запоріжжі, Хмельницькому, Вінниці та інших містах, завдяки мережі АГЗС «АВАНТАЖ 7».