(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

Avantage7

Останні дні деякі українські ЗМІ в мережі інтернет поширюють недостовірну інформацію щодо мережі Avantage7, а саме, що нібито за результатами діяльності за І півріччя 2023 року Avantage7 задекларовано збитковість підприємства та нібито «держава залишилась винна компанії 44 коп. на кожному літрі».

Зазначена інформація не відповідає дійсності. Компанією задекларовано та сплачено за І півріччя 2023 року всі необхідні податки та збори, в тому числі податок на прибуток, а держава не винна нічого Avantage7.
Окремо хочемо прокоментувати звинувачення експерта про низькі ціни на роздріб в Avantage7, хоча, здавалося б АЗС мають виправдовуватися за високі ціни, а не навпаки. Тож, дані звинувачення, більше схожі на покарання за те, що тримаємо низьку ціну.

Якісне пальне за доступною ціною залишається пріоритетом нашої мережі і ми завжди прагнемо підтримувати ціни на всі види пального на доступному для споживачів рівні. Не всі хочуть чи мають змогу купувати «преміальне» пальне. Тому, можливо ми і сплачуємо податки* не такі, як лідери ринку, але ми і не отримуємо прибутків, як вони.

Одночасно, повідомляємо, що до Avantage7 не надходили запити про надання інформації, яка необхідна для створення/написання статей, тому нам не відомо, які джерела інформації використовувалися експертами, походження даних та методи здійснення розрахунків. Також, до Avantage7, на відміну від інших компаній згаданих у статті, автори не зверталися з питанням прокоментувати отриманні ними розрахунки.

Зважаючи на уже зазначене, просимо не вестися на маніпулятивні заголовки та критично сприймати інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Команда 🏎 Avantage7
_____________________________________________________________________

* Відповідно до даних з офіційної сторінки електронного кабінету платника податків сплата податків Мережею АЗС в період з 01.01.2022р. по 30.09.2023 рік складає:
901 382 419 грн.