(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

Газові конвектори

Газові конвектори - альтернатива звичайним опалювальним системам.

Для установки конвекторів не потрібна спеціальна підготовка, так як вони дуже прості в монтажі. Додатковою перевагою використання конвекторів є те, що в них застосовується система подачі повітря і виведення продуктів згоряння, завдяки якій повітря в приміщенні не набуває зайву сухість, як це часто буває при використанні радіаторів або електронагрівальних приладів. На відміну від звичайної системи опалення, експлуатація якої вимагає наявності насосів, котлів, радіаторів, забезпечення розводки трубопроводу по приміщеннях, а також наявності керуючих і контролюючих елементів, конвектор, зважаючи на відсутність з боку підводу води не вимагає наявності всіх перерахованих елементів. Обладнаний системою п’єзопідпалу, конвектор не вимагає електрики в якості джерела живлення, а в разі перебоїв з газопостачанням або проблем з тягою універсальний клапан забезпечує автоматичне відключення подачі газу.

Область застосування газових конвекторів

Для ефективного і швидкого опалення невеликих приміщень ідеально підходять конвектори, що працюють зрідженому газі з балона. Їх з успіхом використовують для обігріву таких приміщень як:
- теплиці
- садові будиночки
- кабіни вантажних автомобілів і спецтранспорту
- гаражі
- мансарди, тераси, прибудови до основної будівлі
- кіоски або невеликі окремо розташовані магазини
- складські або виробничі приміщення невеликого обсягу

Газові конвектори можна застосовувати в якості основного джерела тепла для обігріву офісів, пансіонатів, заміських будинків тощо. За допомогою конвекторів можна не тільки підтримувати температурний режим у всій будівлі, але також і забезпечувати підтримку різної температури в різних приміщеннях будівлі.

Основні переваги газових конвекторів

Технічні параметри, завдяки яким газові конвектори ідеально підходять для опалювання невеликих приміщень:
- безпека для здоров’я
- безшумність при роботі
- не вимагають наявності димоходу
- не вимагають електрики
- немає необхідності в водяному контурі
- наявність автоматичної системи підтримки температури
- наявність автоматичної системи захисту в разі проблем з газопостачанням або виводом продуктів горіння
- можливість досягнення необхідної температури в короткий термін
- економічність

Однак основною перевагою газових конвекторів є, безумовно, їх показники енергозбереження. Втрати тепла в газовому конвекторі мінімальні, так як газ згорає в герметичній пальнику і не вимагає транспортування його до точки спалювання. Крім того, наявність вбудованого датчика дозволяє автоматично відключати конвектор при досягненні заданої температури, що допомагає підтримувати потрібний температурний режим в приміщенні, що обігрівається.

Газові конвектори характеризуються також надійністю і безпекою. На відміну від опалювальних систем, обладнаних водяним контуром з котлом, газові конвектори не схильні до ризику промерзання при низькій температурі. Наявність системи виведення продуктів горіння назовні робить газові конвектори безпечними для здоров’я.